Haber Detayı
06 Şubat 2017 - Pazartesi 14:57
 
Yollar Köstebek Yuvasına Döndü !
Şarkikaraağaç'ta şiddetli yağan kar ve yağmur yağışının ardından yolların görüntüsü adeta köstebek yuvalarını andırdı. Bozuk olan yolları kullanan araç sürücüleri, Şarkikaraağaç Belediyesine büyük tepki gösterdi.
Belediye Haberi
Yollar Köstebek Yuvasına Döndü !

Geçtiğimiz günlerde içerisinde Şarkikaraağaç yoğun bir şekilde etkisini sürdüren kar yağışı nedeni ile yollar adeta köstebek yuvasına döndü.

Yağışların sona ermesi ve karların da erimesi ile gün yüzüne çıkan bozuk yollar, vatandaşın tepkisine yol açıyor. Adeta köstebek yuvasını andıran bozuk yolda araç kullanan sürücüler, çukurlara girmemek için çizdiği zikzaklar nedeni ile kaza tehlikesi yaşıyor. Araç sürücüleri de çukurlara girmemek için diğer şeritlere geçerek tehlikeye davetiye çıkarıyor.

EN KISA SÜREDE ONARILMALI

Aşağıkale mahallesi Kapalı spor salonu girişinden, Belediye Otoparkına kadar  bozuk ve çukurlu olan yollar nedeni ile sıkıntı yaşayan araç sürücüleri, yetkililerden onarım çalışmalarına başlamasını istedi.

Vatandaşlar, geçtiğimiz yaz aylarında “Şarkikaraağaç’ın birçok mahallelerinde çeşitli çalışmalar yapılırken, Aşağıkale mahallesinde hiçbir çalışma maalesef yapılmadı.

Şarkikaraağaç Belediyesi yetkililerinin bu yol güzergahından hiç mi haberi yok. Bir zahmet koltuklarından kalkıp bu bölgeyi de bir incelesinler. Çocuklarımız okula gidemiyor, hem araçlarımız zarar görüyor hem de maddi olarak biz. Site önleri kilitli parke taşı yapıldı, Asfalt atıldı.

Yetkilileri bir an önce bu yola çözüm üretmeye davet ediyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yollar, Köstebek, Yuvasına, Döndü, !,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yollar Köstebek Yuvasına Döndü !
Yollar Köstebek Yuvasına Döndü !
Yorumlar
Haber Yazılımı