Haber Detayı
25 Şubat 2020 - Salı 17:41
 
Vergi Haftası Yalvaç’ta da Kutlanıyor
Vergi bilincinin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi, verginin gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla ilk olarak 1990 yılında kutlanmaya başlayan ve her yıl Şubat ayı sonunda kutlanan Vergi Haftası’nın ilçemizde de çeşitli etkinliklerle kutlanmaya başladı.
Gündem Haberi
Vergi Haftası Yalvaç’ta da Kutlanıyor

Yalvaç’taki kutlamaların ilki Anlatan Meydanı’ndaki Atatürk Anıtına çelenk sunulmasıyla başladı. Daire amirleri, Yalvaç Vergi Dairesi personeli, Yalvaç’ta faaliyet gösteren Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler ile meslek odalarının temsilcilerinin katıldığı saat 10.00’da başlayan törende Yalvaç Vergi Dairesi Müdürü Talip Şahan, Atatürk Anıtına Vergi Dairesi Müdürlüğü’nün çelengini sundu. Ardından SMMM Necmi Öcal tarafından Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası çelengi Atatürk Anıtına sunuldu. Anlatan Meydanı’ndaki törenler saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından son buldu.

Bu yıl 31’incisi gerçekleştirilen Vergi Haftası kutlamalarına daha sonra Yalvaç Vergi Dairesi Müdürlüğü makamında devam edildi. Daire amirleri, Vergi Dairesi ve Malmüdürlüğü personeli, Serbet Muhasebeci ve Mali Müşavirlerin hazır bulunduğu Vergi Haftası kutlama törenine Yalvaç Kaymakamı Aytekin Yılmaz da katıldı ve Yalvaç Vergi Dairesi Müdürü Talip Şahan’ı kutladı. Buradaki kutlamalar yapılan yiyecek – içecek ikramının ardından sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vergi, Haftası, Yalvaç’ta, da, Kutlanıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı