Haber Detayı
13 Ağustos 2013 - Salı 00:44
 
ŞARKİKARAAĞAÇ'A YENİ MÜDÜR
İki yıl Elazığ'ın Kovancılar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Kamuran Koç’un tayini Şarkikaraağaç ilçesine çıktı
Asayiş Haberi
ŞARKİKARAAĞAÇ'A YENİ MÜDÜR

İki yıl Elazığ'ın Kovancılar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini yürüten Kamuran Koç’un tayini Şarkikaraağaç ilçesine çıktı.

 

Elazığ'ın Kovancılar İlçe Emniyet Müdürü Kamuran Koç’un tayini Şarkikaraağaç ilçesine çıktı.

 

KAMURAN KOÇ KİMDİR?

 

05.07.1962 yılında Kahramanmaraş Elbistan’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Antalya ve Elbistan’da tamamladı.

1991 yılında Anadolu Üniversitesi işletme fakültesinde mezun oldu. Emniyet Teşkilatına 1986 yılında Ankara’ da başladı.Sırasıyla Van, Gaziantep , Denizli illerinde teşkilatın çeşitli birimlerinde görev yaptıktan sonra 14 Temmuz 2010 tarihinde Palu ilçe Emniyet Müdürlüğü, 01 Agustos 2011 tarihinden itibaren Kovancılar İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yaptı. Kamuran KOÇ evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

TAYİNİ ÇIKAN EMNİYET MÜDÜRÜ’NE VEDA GECESİ DÜZENLENDİ

 

Elazığ'ın Kovancılar İlçe Emniyet Müdürü Kamuran Koç’un tayini Isparta’nın Şakirkaraağaç ilçesine çıktı.

İki yıl Elazığ'ın Kovancılar İlçe Emniyet Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde tamamlayan ve tayini çıkan Kamuran Koç için veda gecesi düzenlendi. Kovancılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen veda gecesine Kovancılar Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Kovancılar Belediye Başkanı Bekir Yanılmaz, İlçe Özel Hareket Tabur Komutanı Binbaşı İbrahim Karakulak, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Seyfullah Bekleyen, Yarımca Belediye Başkanı Mehmet Ali Sertbaş katıldı. Kovancılar Belediye Başkanı Bekir Yanılmaz veda gecesinde yaptığı açıklamada tayini çıkan İlçe Emniyet Müdürü'ne gideceği yerde başarılar diledi. Yanılmaz, "İlçe Emniyet Müdürü Kamuran Koç, iki yıl önce Kovancılar ilçesine atanmıştı, bu süre ne kadar çabuk geçti. Sanki dün gibi geliyor. Bundan sonraki görev yerinde Kamuran Koç'a başarılar dilerim" dedi.

Kovancılar ilçesinin kendisi için önemli bir yer ifade ettiğini söyleyen Emniyet Müdürü Kamuran Koç; ”Burada çok mutlu oldum. Artık Kovancılardan her hangi birinin yolu görev yaptığım yere düşerse, yabancılık çekmeyecekler, kendilerinden biri orada olacak. Kovancılar benim ikinci memleketimdir” diye konuştu.

Kovancılar Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli ise İlçe Emniyet Müdürü'ne gideceği yerde başarılar dileyerek, bir plaket takdim etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İki, yıl, Elazığın, Kovancılar, İlçe, Emniyet, Müdürlüğü, görevini, yürüten, Kam
Yorumlar
Haber Yazılımı