Haber Detayı
13 Ağustos 2013 - Salı 01:37
 
ŞARKİKARAAĞAÇ HALK EĞİTİM MERKEZİ'NDE YIL SONU SERGİSİ
2012-2013 Eğitim Öğretim yılı çalışmaları kapsamında Şarkikaraağaç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün yıl
Eğitim Haberi
ŞARKİKARAAĞAÇ HALK EĞİTİM MERKEZİ'NDE YIL SONU SERGİSİ

2012-2013 Eğitim Öğretim yılı çalışmaları kapsamında Şarkikaraağaç Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünün yıl sonu sergisi büyük beğeni topladı.

Şarkikaraağaç Halk Eğitim Merkezinin yıl sonu sergisi Şarkikaraağaç Kaymakamı Okan Leblebicier, Baka Genel Sekreteri Tuncay Engin, Çiçekpınar Belediye Başkanı Bayram Aydemir, Çarıksaraylar Belediye Başkanı Özcan Turhan, Gazeteci Şakir Aksöz,  Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Yıldırım, Milliyetçi Hareket Partisi Şarkikaraağaç İlçe Başkanı Bayer Yalçın ve çok sayıda kurum amirleri katılımıyla açıldı.

 

Şarkikaraağaç Halk Eğitim Merkezinde yapılan törende konuşan Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ali Göçer, 2012-2013 eğitim öğretim yılında halk eğitim merkezlerinde 99 kurs açıldığını, bu kurslara toplam 2 bin 210 kişinin katıldığını belirtti.

 

Göçer, yıl sonu sergisinde kursiyerler tarafından yapılan giyim, ahşap boyama, resim ve folklorik mısır bebek gibi eserler bulunduğunu belirterek, "Kursiyerlerimizin aldığı eğitimler sonucu sergideki eserler ortaya çıktı. Aldıkları eğitim ve sertifikalar kendi ekonomilerine de katkı sağlamaktadır" dedi.

 

Bugün saat 14: 00'de Mesleki Eğitim binasında yapılan açılışa İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Aslan, okul yöneticileri ile kursiyerler katıldı.

 

Haber-Foto: Fatih DEMİRTAŞ

ŞARKİKARAAĞAÇ'IN 7/24 KESİNTİSİZ ANLIK TEK HABER SİTESİNDESİNİZ....

ŞARKİKARAAĞAÇ'TA OLAN BİTENİ ÖĞRENMEK İÇİN SİZE WWW.SARKİKARAAGAC.COM.TR YETER...

Kaynak: Editör:
Etiketler: 20122013, Eğitim, Öğretim, yılı, çalışmaları, kapsamında, Şarkikaraağaç, Halk, E
Yorumlar
Haber Yazılımı