Haber Detayı
27 Mart 2019 - Çarşamba 18:26
 
Şarkikaraağaç’a Yeni Ambulans Gönderildi
TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Süreyya Sadi Bilgiç'in destekleri ile Isparta İl Sağlık Müdürlüğü tarafından Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesine tam donanımlı 4x4 ambulans gönderildi.
Sağlık Haberi
Şarkikaraağaç’a Yeni Ambulans Gönderildi

Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi’nin Isparta il merkezine en uzak ilçe olması sebebiyle zamanla yıpranması göz önünde bulundurularak TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç’in destekleri ile İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yeni bir ambulans bugün gönderildi.

Yeni ambulansın gelmesiyle birlikte eski ambulans Isparta merkeze devredileceği öğrenildi. Konuyla ilgili olarak TBMM Başkan vekili Süreyya Sadi Bilgiç açıklamasında, "İlçemize Sağlık Teşkilatımız bir adet daha ambulans kazandırdık. Şarkikaraağaç ilçesinin il merkezine iki saat mesafede olması karşısında ilçemizde ambulansın çok önemli gereksinimin olduğu gerçektir. Bugün ilçemize gönderilen ambulansımız bizi sağlık hizmetlerinin sunumunda rahatlatacaktır. 

BİLGİÇ’E TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Sorunu gören ve ihtiyacı karşılayan TBMM Başkan Vekili Süreyya Sadi Bilgiç’e, Sağlık Bakanlığımıza, Isparta Valiliğimize ve Sağlık Müdürlüğümüze ilçemiz adına şükranlarımızı sunuyoruz" 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şarkikaraağaç’a, Yeni, Ambulans, Gönderildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı