Haber Detayı
12 Ağustos 2013 - Pazartesi 23:02
 
POLİS TEŞKİLATININ 168. YILI KUTLANDI AMA...
Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında
Gündem Haberi
POLİS TEŞKİLATININ 168. YILI KUTLANDI AMA...

Türk Polis Teşkilatının 168. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası Etkinlikleri kapsamında İlçe Emniyet Müdür V. Burak LEHİMER ve bir gurup Polis Memuru Kaymakam  Okan LEBLEBİCİER ‘İ makamında ziyaret ettiler.

 

    Kaymakam Okan LEBLEBİCİER, Emniyet Müdür V. Burak LEHİMER ve beraberindekileri kabulünde yaptığı konuşmada “Devletimizin ve Milletimizin Emniyet Teşkilatına güveni tamdır. Halkın güven ve sevgisi polisin en büyük gücüdür. Her zaman görevini canla başla yapmış, vatandaşı ve kamu düzenini korumak için gözünü kırpmadan yaralanmış şehit olmuş Türk Polisini bu zor görevinde vatandaşlarımızın yalnız bırakmadığını, her zaman desteklediğini biliyoruz. Halka hizmeti Hakka hizmet olarak telakki etmiş, Milletimizin sevgisini kazanmış Emniyet Teşkilatımızın tüm personelinin bu anlamlı Haftasını ve Gününü kutluyorum.” dedi. 

Polis teşkilatının kuruluşunun 168.yıl dönümü Şarkikaraağaç ta düzenlenen törenle kutlandı. Ancak Şarkikaraağaç İlçe Emniyet Müdürlüğü ilçemizde bulunan bir çok   protokol üyelerini böyle anlamlı bir günde ihmal ederek davet etmeyi unuttu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Türk, Polis, Teşkilatının, 168, Kuruluş, Yıldönümü, Polis, Haftası, Etkinlikleri
Yorumlar
Haber Yazılımı