Haber Detayı
17 Mayıs 2020 - Pazar 21:09
 
Paranın Geldiğini Basın Yolu İle Duyduk...
MHP BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ TADİLAT DEĞİL, YENİ PLANLANMIŞ, PROJELENDİRİLMİŞ BİR PARK YAPILMASINI İLÇE HALKIMIZ ADINA İSTİYORUZ...
Gündem Haberi
Paranın Geldiğini Basın Yolu İle Duyduk...

Şarkikaraağaç Belediyesi MHP Meclis üyeleri olarak ülkemizi ve dünyayı saran Corona 19 virüsünden bir an önce kurtulmamiz ve õzledigimiz güzel günlere kavuşmamız dileği ile bütün ilçe halkımıza sevgi saygı ve muhabbetllerimizi sunarız.
Saygı değer hemşehrilerimiz Corona 19 virüs yayılmasını önleme tedbirleri den dolayı 3 ay meclis toplantılarımız yapılamamaktadır.Şarkikaraagac MHP belediye meclis üyeleri olarak bugün sizinle bir konuda fikirlerimizi paylaşmak istedik.
İlçemizde 50. yıl parkı olarak bilinen alana yeni bir park yapılması için sayın milletvekilimiz Süreyya Sadi Bilgiç beyin destekleri ile 500 bin TL'nin belediyemize park yapımı için gönderildiğini yerel basın yoluyla öğrenmiş bulunmaktayız.Böyle güzel bir yatırımın yapılmasına katkı sağlayan TBMM başkanvekili sayın Süreyya Sadi bilgiç bey teşekkürlerimizi sunarız.
Meclis toplantıları yapılamadığından meclis toplantısında sunmayı düşündüğümüz önerilerimizi sayın Belediye başkanı İsa Çarkacı beye ve Ak parti meclis üyesi arkadaşlarımıza basın aracılığıyla sunmayı Uygun gördük.
İlçe halkımızín ihtiyaçlarinin belirlenmesi ve alanında uzman kişiler tarafından belirlenen ihtiyaçları içine alacak şekilde bir proje yapılması ve bu proje üzerinden güzel bir yatırımın ilçemize kazandirilmasini yerel iktidardan MHP meclis üyeleri olarak ilçe halkı adına talep ediyoruz.
MHP meclis üyeleri olarak ilçemizin ihtiyacı olarak gördüğümüz.
1) Yaz, Kış hizmet verebilecek Restaurant, kafeterya.
2) 100 150 kişiye hizmet verebilecek toplantı salonu.
3) Cep Sinama.
4)Kapalı ve açık çocuk oyun parkı
5)Açık alanda güzel bir peyzaj çalışması ile park olarak dizayn edilmiş modern estetik görünümlü bir sosyal yaşam alanının yapılması arzu etmekteyiz.
Sayın belediye başkanımız İsa Çarkacı ve Ak parti meclis üyesi arkadaşılarimizdan gelen parayı mevcut binaları restore etmek yerine ilçe ihtiyacına göre yeniden planlanmış, projelendirilmiş yeni bir park yapılması için gayret göstermelerini ve çalışma yapmalarını bekliyoruz.
ilçemiz için faydalı gördüğümüz önerilerimizi ve fikirlerimizi her meclis toplantısında gündeme getirdiğimiz de hiç biri olumlu yaklaşımla karsilanmamakta muhalefet olarak görülmekteydi. Umarız bu görüşlerimiz dikkate alınır gelen para tamirat ile harcanarak boşa gitmemiş olur.
İlçemize yapılacak her türlü güzel hizmetin arkasındayız kim yaparsa yapsın daima destek vermeye hazırız.insallah bu onerilerimiz dikkate alınır.İlcemize güzel bir sosyal yaşam alanı kazandırılmış olur .
MHP meclis üyeleri. NEŞE KALKIR, BÜLENT GÜRLEK SELÇUK COŞKUN İBRAHİM GÖZEL MEVLÜT GÜRDAL EMİN KAPCI

Kaynak: Editör:
Etiketler: Paranın, Geldiğini, Basın, Yolu, İle, Duyduk...,
Yorumlar
Haber Yazılımı