Haber Detayı
05 Temmuz 2019 - Cuma 11:54
 
MHP Şarkikaraağaç Belediye ve İl Genel Meclis Üyelerinden Basın Açıklaması
Ilçemiz doktor Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi'nde görev yapmakta olan dahiliye uzman doktor Alparslan Çelik beyin polikilinik yaptığı saatte Denizli ili Çivril ilçesine Kendi isteği dışında tayini çıktığı tebliğ edildiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.
Sağlık Haberi
MHP Şarkikaraağaç Belediye ve İl Genel Meclis Üyelerinden Basın Açıklaması

İlçemiz Dr Sadettin bilgiç Devlet Hastanesi'nin bu şekilde siyasi ayak oyunlarına alet edilerek doktor ve diğer personel üzerindeki siyasi baskıları son bulmasını ilçemize zaten zor gelen uzman doktorlarımıza sahip çıkılması düşüncesindeyiz.
Buradan MHP ilçe teşkilatı şarkikaraağaç belediye meclis üyeleri ve şarkikaraağaç MHP İl Genel Meclis Üyesi olarak memleketimizin evladı ülkemiz için elinden gelen hizmetleri yapmaya çalışan Türkiye Büyük Millet Meclisi meclis başkan vekili Sayın Süreyya Sadi bilgiç beyin olaya müdahale ederek tayin işleminin durdurulması yönünde bir çalışma yapmasını. ilçemiz halkının gönlünde taht kurmuş Sayın Alparslan Çelik beyin tekrar ilçemizde Göreve devam etmesini bu konu ile ilgili çalışmanın bir an evvel yapılmasını Arzu etmekteyiz.
İlçemize çalışmak için zaten zorla gelen uzman doktorlarımızın siyasi ayak oyunları alet edilmemesi için AKP ilçe teşkilatı ve ilçe belediye başkanı sayın İsa çarkacı Bey'den gerekli girişimlerde bulunmasını istiyoruz. .MHP ilce teşkilatı,belediye meclis üyeleri ve MHP il genel meclisi üyesi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, Şarkikaraağaç, Belediye, ve, İl, Genel, Meclis, Üyelerinden, Basın, Açıklaması,
Yorumlar
Haber Yazılımı