Haber Detayı
16 Ağustos 2013 - Cuma 10:58
 
Isparta'dan Çiçekpınar'a Belediye Başkan Aday Adayı
Belediye Basın Müdürü Hasan Parlakyıldız’ın 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde memleketi Ş.Karaağaç Çiçekpınardan Belediye Başkan adayı olacağı öğrenildi.
Siyaset Haberi
Isparta'dan Çiçekpınar'a Belediye Başkan Aday Adayı

Isparta Belediyesi Basın Müdürü Hasan Parlakyıldız, Şarkikaraağaç İlçesi Çiçekpınar Belediye Başkanlığı adaylığına sıcak baktığını daha önce birkaç kez gündeme geldiğini ancak, adaylık konusunun seçime uzun bir süre varken gündeme getirildiğini anlamsız olarak nitelendirdi. Parlakyıldız, "Şu an bulunduğum konum itibariyle bu konuda yorum yapmam doğru olmaz" dedi.

Isparta Belediyesi Basın Müdürü Hasan Parlakyıldız’ın önümüzdeki dönemde Şarkikaraağaç İlçesi’nin Çiçekpınar Kasabası’nda belediye başkanı adaylığı gündeme bomba gibi düştü.

Isparta basınında geniş yer tutan konuyla ilgili olarak Milliyetçi Hareket Partisi’nden aday olacağı belirtilen Hasan Parlakyıldız, “Bu konu daha önce birkaç kez çeşitli ortamlarda gündeme gelmişti. Bende sıcak baktığımı ve böyle bir durum ‘Neden olmasın?’ dedim.

Ancak bazı arkadaşlarımız bu durumu neden seçimden bu kadar zaman önce bu konuyu gündeme getirdi bunu da anlamış değilim. Şu an görev olarak, bulunduğum konum itibariyle herhangi bir değerlendirme yapmam doğru olmaz” dedi.

Hasan Parlakyıldız'a Şarkikaraağaç Ekspres Gazetesi olarak adaylık sürecinde başarılar dileriz...
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Belediye, Basın, Müdürü, Hasan, Parlakyıldız’ın, 2014, yılında, yapılacak, olan,
Yorumlar
Haber Yazılımı