Haber Detayı
12 Ağustos 2013 - Pazartesi 23:53
 
DENİZBANK’TAN İFTAR YEMEĞİ
DenizBank, Şarkikaraağaç’ta iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren önde gelen isimleri ile buluştu.
Gündem Haberi
DENİZBANK’TAN İFTAR YEMEĞİ

DenizBank, Şarkikaraağaç’ta iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren önde gelen isimleri ile buluştu.

 

Tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdüğü yoğun faaliyetler ve sektöre sunduğu yenilikçi ürünler ile tarım sektörüne en büyük yatırımı yapan özel banka konumunda bulunan DenizBank, Türkiye’nin her bölgesindeki üreticileri, elindeki tüm imkânları kullanarak desteklemeye devam ediyor. Banka, Türk tarımının modernizasyonuna destek vermek, tarımsal üretimde verimliliği ve çiftçilerin dünya arenasındaki rekabetçi gücünü artırmak hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

 

DenizBank bu kapsamda 16 Temmuz 2013  Salı  akşamı Tadım Restaurant’ta iftar yemeği verdi. Bölgede faaliyet gösteren, tarım sektörünün ileri gelenlerine düzenlenen iftar yemeği; DenizBank Şube Müdürü Özenç Elvan ,Çarıksaray Belediye Başkanı Özcan Turhan, Çiçekpınar Belediye Başkanı Bayram Aydemir, Göksöğüt Belediye Başkanı Mevlüt Balaban, Süt Birliği Başkanı Selçuk Gökmen, Ak Parti İlçe Başkanı Hüseyin Yıldırım, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İzzet Beydoğan, Birlik Başkanları , Muhtarlar , Kooperatif Başkanları katılımıyla gerçekleşti.

 

DenizBank, tarımda özel bankalar arasında birinci sırada

 

DenizBank Şube Müdürü Özenç Elvan verdikleri iftar yemeğine ilişkin yaptığı değerlendirmede, tarım sektörünün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler ve sektöre sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada olduklarına dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Özenç Elvan, “DenizBank, tarım sektörüne aynı zamanda bir sosyal sorumuluk projesi olarak bakıyor. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizle tarım sektörünün karar vericileriyle bir araya gelmekten mutluyuz, önümüzdeki yıllarda da bu geleneği devam ettireceğiz. Tarımsal üreticilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

 

Üretici Kart’la ödemeler hasada erteleniyor

 

Türk tarımının verimliliğini artırması, sektörün gelişmesi ve güçlenmesi için yeni ürün ve hizmetler sunan DenizBank, bu hizmetlerinden biri olan ve yalnızca çiftçiye özel tasarlanan “Üretici Kart” ile uygun kredi koşullarında taksitli ve hasat vadeli ödeme gibi hizmetler sunuyor. DenizBank’ın sağladığı kullanım kolaylıkları ve sunduğu hizmetler açısından dünyada bir ilk olan Üretici Kart’ın en önemli özelliği, yılda bir kez ödemeli olması ve bu ödeme vadesinin tamamen çiftçinin hasadına göre belirlenmesi.

 

“Üretici Kart”ın sunduğu avantajlar...

 

100’den fazla tarımsal ürüne hasat vadeli ödeme imkânı sunan Üretici Kart, çiftçinin tarımsal üretimiyle ilgili ihtiyaçlarına pratik finansal çözümler sunan bir ürün. Tahsisi çok kolay olan DenizBank tarımsal işletme kredisi, Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilerek Üretici Kart ile üreticilerin kullanımına sunuluyor.

 

Üreticiler “Üretici Kart”larını,

Mazot (Petrol Ofisi bayilerinden, 5 ay vade 0 faizle mazot ve madeni yağ alma imkanı)

Gübre (Anlaşmalı tarımsal birlik ve kooperatiflerde 3 ay vade 0 faizle gübre alma imkanı)

Tarım İlacı, yem, tohum, yedek parça ve diğer tarımsal ihtiyaçları için üye işyerlerinden alışveriş yaparak veya ATM’lerden nakit çekerek kullanabiliyorlar.

 

Ayrıca,

Üreticiler Bağ-Kur pimleri için Üretici Kartlar’ına otomatik ödeme talimatı vererek hasata erteleyebiliyor,

Turkcell faturaları için Üretici Kart’a otomatik ödeme talimatı veren üreticiler, cep telefonu faturalarını sıfır faizle hasata erteleyip Üretici Kart borcunu hasat vadesinde ödeyebiliyorlar.

 

“Üretici Kart”ın üreticiye sağladığı fırsatlar...

Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarım kredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılabilir.

İhtiyaç duydukça kullanım yapılabilmesi kolaylığı vardır.

Nakit taşıma riskini ortadan kaldırır.

Erken ödeme imkanı sunar.

Anlaşmalı işyerlerinden Üretici Kart’ın sağladığı indirimlerden ve diğer alışveriş olanaklarından yararlanır.

 

Üretici Kart dışında özel faiz oranlı Traktör Kredisi, Arazi Alım Kredisi, Sera Yapım ve Bakım Kredisi ve Tarımsal İhtiyaç Kredisi de DenizBank’ın çiftçiler için sunduğu ürünler arasında yer alıyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: DenizBank, Şarkikaraağaç’ta, iftar, yemeği, düzenleyerek, tarım, sektörünün, böl
Yorumlar
Haber Yazılımı