Haber Detayı
13 Ağustos 2013 - Salı 00:14
 
AK PARTİ-ŞARKİKARAAĞAÇ-YOLLAR
Önümüzde yapılacak olan yerel seçimler sebebi ile Ak Partili Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Şafak Ufacık geçtiğimiz
Belediye Haberi
AK PARTİ-ŞARKİKARAAĞAÇ-YOLLAR

 Önümüzde yapılacak olan yerel seçimler sebebi ile Ak Partili Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Şafak Ufacık geçtiğimiz aylarda başlanılan yer altı kanalizasyon çalışmaları sebebiyle yollar adeta köstebek yuvasına döndü. Vatandaş her geçen gün belediyeye isyan ederken yolların durumu işler acısı. Yeni yapılan kanalizasyon çalışmaları sonrasında yollar delik deşik olurken vatandaş çoktan sabrı taşmış durumda. Ak Partili Belediye Başkanı Şafak Ufacık yollar için henüz bir çözüm bulamamışken vatandaşın doğru dürüst yürüyecek bir yolu dahi kalmamış vaziyette. Yeni yapılan kanalizasyon hattının ardından kapatılan yerler adeta harabeyi andırıyor.

 

SÖZÜN ÖZÜ: AK PARTİLİ ŞARKİKARAAĞAÇ BELEDİYESİ BU SEÇİMLERDE BELEDİYEYİ KAPTIRIR…

 

Sözümüzü yabana atmayın. Lafa gelince mangalda kül bırakmıyorsunuz. Kızıldağ’dan alternatif turizmden bahsediyorsunuz.

Kızıldağ, Şarkikaraağaç’ın merkezi, vitrini. Şuan gelin görünki buranın durumu işler acısı. Nasılda söyleyebiliyoruz Kızıldağ doğa harikası diye…Her tarafını çöplüğü dönmüş ve köpeklerin akınına uğramış vaziyette. Burada bile böyleyse, varın gerisini siz düşünün.

 

Ak Partili Şarkikaraağaç Belediyesi halka köstebek yuvası gibi yollarda araba kullanmaktan başka bir alternatif sunamıyor.

Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Sayın Şafak bey ve yakın çalışma ekibi, sık sık yurt dışına gidiyor, bolca geziyor.

Gittikleri yerlerde yollara, caddelere bakıyorlar mı?

Orada da yollar böyle çukur dolu mu?

Şarkikaraağaç Belediye Başkanı Şafak bey de yurt dışı gezilerinden büyük keyif alıyor.

Fırsatını buldukça soluğu yurt dışında alıyor Şafak Bey.

Peki, gittiğiniz yerde cadde ve sokaklar böyle mi Şafak Bey?

Gittiğiniz yerlerin “prestij caddeleri” köstebek yuvası gibi mi sayın başkan?

 

Belediye Başkanı Şafak Bey edindiğimiz bilgiye göre Kültür ve Turizm Bakanlığına kilitli pare taşı projesi sunmuş. Ama hiçbir şekilde cevap alamamış. Peki proje dosyası sunulduktan sonra hiç dosyayı takip etmiş mi? Ak Parti Isparta Milletvekili Süreyya Sadi Bilgiç’den yardım istemiş mi?  

14 yıldır Şarkikaraağaç asfalt görmüyor. En son 199-2004 yıllarında dönemin MHP’li Belediye Başkanı Mehmet Güven ilçenin bütün cadde ve sokaklarını sıcak asfalt ve bordür ile kaplamış idi.

Neredeyse 14 sene sonra bakıyoruz da aynı Kızıldağ, aynı Şarkikaraağaç.

Şarkikaraağaç’ta yaşayan bütün Amiri, Memuru, öğrencisi hemen hemen her kesim yollardan muzdarip.

         AK PARTİNİN ŞARKİKARAAĞAÇ’TAKİ İMTİHANI YOLLAR…

 Seçimlere 10 ay kadar bir süre kaldı. 10 ay derken yarın ya da yarından sonra gibi hemen tez vakitte gelecek bir tarih. Tüm ilçe halkı yollardan şikayetçi. Hele bir de kanalizasyon çalışmalarının ardından geriye kalanlar… Toz, toprak ve köstebek yuvasını andırmayacak çukurlar.  Evet yanlış duymadınız köstebek yuvası. Her vatandaşın dilinden düşmeyen bir şarkıdır her kesimce söyleniyor. Ne Olacak Bu Şarkikaraağaç’ın hali. Şarkikaraağaç’lı bir Milletvekilimiz olmasına rağmen yine aynı tas aynı Şarkikaraağaç.

Ak Parti Isparta Milletvekilimiz Şarkikaraağaç’lı olmasına rağmen, dışarıdan Şarkikaraağaç’a gelen vatandaşlar sitemlerini dile getiriyorlar. Burası neresi…

Nasıl yollarınız var…

Kızıldağ’ın hali içler acısı…

Şarkikaraağaç’lı Milletvekiliniz var diyerek sonunda Şarkikaraağaç’ı kötüleyerek mırıldana mırıldana İlçemizi terk ediyorlar.

Haklılar; Çünkü Ak Parti Isparta Milletvekilimiz Şarkikaraağaç’lı. Ak Parti İl Genel Meclis başkanımız Osman Zabun Şarkikaraağaç’lı. Ak Parti Isparta İl Genel Meclis Üyemiz ve Ak Parti İlçe Başkanımız Hüseyin Yıldırım Şarkikaraağaç’lı. Çiçekpınar, Çarıksaraylar, Göksöğüt ve Şarkikaraağaç Belediye Başkanlarımız’da Ak Partili. Sorun ise Şarkikaraağaç’ta. Sorun; YOLLAR. Çözüm AK PARTİ. Yani sözün özü yerel seçimlerde Ak Parti Şarkikaraağaç’ı köstebek yuvasına dönen yollar yüzünden kaybedecek gibi gözüküyor.

Fatih Mahallesi 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Önümüzde, yapılacak, olan, yerel, seçimler, sebebi, Ak, Partili, Şarkikaraağaç,
Yorumlar
Haber Yazılımı