Haber Detayı
07 Temmuz 2020 - Salı 01:21
 
Isparta Belediyesi İtfaiyesi'nden Şarkikaraağaç Belediyesi ve beldelere eğitim desteği
Isparta Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, ilçe ve belde belediyelerinin itfaiye birimlerine ev, araç yangını, trafik kazaları başta olmak üzere çeşitli konularda eğitim çalışmalarında bulunuyor.
- Haberi
Isparta Belediyesi İtfaiyesi'nden Şarkikaraağaç Belediyesi ve beldelere eğitim desteği

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda, hazırlanan program kapsamında Isparta Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri, Şarkikaraağaç,Çarıksaraylar ve Çiçekpınar Belediyelerinin itfaiye personeline yönelik eğitimlerini sürdürdü.
Bu kapsamda Şarkikaraağaç İlçesinde gerçekleştirilen ve çarıksaraylar ile Çiçekpınar Belediyesi İtfaiye Birimlerinde görevli personelin katıldığı eğitimlerde, herhangi bir olay ve afet durumlarında nasıl müdahale edilmesi gerektiği konularında teorik ve pratik bilgiler verildi.
Şarkikaraağaç Belediyesi su deposunda gerçekleştirilen eğitim esnasında, yangın ihbarı yapılırken, kısa süre içerisinde yangın mahalline gelen itfaiye ekipleri, çıkan yangına müdahale ederek kontrol altına aldı.
Yapılan eğitim tatbikata katılan Şarkikaraağaç Belediye Başkanı İsa Çarkacı Isparta Belediye Başkanı ve Isparta Belediyesi İtfaiye ekiplerine teşekkür etti.
Kaynak: Editör:
Etiketler: Isparta, Belediyesi, İtfaiyesi'nden, Şarkikaraağaç, Belediyesi, ve, beldelere, eğitim, desteği,
Yorumlar
ül bitiş -->
Haber Yazılımı