Haber Detayı
04 Aralık 2019 - Çarşamba 12:37
 
Kaymakam Onur YILMAZER, "3 Aralık Engelliler Günü" münasebetiyle İlçemiz Fatma Berrin Toğay ve Metem de eğitim gören öğrencilerimizi ziyaret etti.
Gündem Haberi

Kaymakam Onur YILMAZER, "3 Aralık Engelliler Günü" münasebetiyle İlçemiz Fatma Berrin Toğay ve Metem de eğitim gören öğrencilerimizi ziyaret etti. Ardından İlçemiz Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ile Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezinin Gençlik Spor Merkezinde organize ettiği "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinliğine katıldı ve burada engelli öğrencilerimizle bir araya gelerek onlarla pasta keserek 3 Aralık Engelliler Günü'nü kutladı. Kaymakamız YILMAZER'e İlçemiz Milli Eğitim Şube Müdürü, Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Vekili, Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü, engelli öğrencilerimiz ve öğrencilerimizin aileleri katıldı.

Şarkikaraağaç Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü 3 Aralık Dünya Engelliler gününde ziyaret ve çeşitli etkinlikler ile sevgi de engel yoktur diyerek engellilerimizi ve kıymetli ailelerini bu anlamlı günde yanlız bırakmadılar.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yorumlar
Haber Yazılımı